3. PGN- Logo- White PGN.png

OFERTA

Kim są nasi Klienci?

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.
Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów.

 

Odbiór odpadów stałych

Firma PGN Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie odbioru i wywozu odpadów stałych komunalnych zarówno od osób fizycznych (wywóz z domów jednorodzinnych) jak i firm, a także wywóz z osiedli zabudowy wielorodzinnej.  Zajmujemy się odbiorem odpadów segregowanych, jak i odbiorem odpadów niesegregowanych w różnej formie. Udostępniamy specjalne pojemniki na odpady, w zależności od rodzaju odpadów oraz potrzeb klienta.
 

Wynajem kontenerów

W swojej ofercie posiadamy również wynajem kontenerów typu KP  o pojemności 7 m3.
Wynajem kontenerów budowlanych dotyczy takich odpadów jak gruz, odpady budowlane, odpady poremontowe, odpady wielkogabarytowe, odpady zmieszane, elektrosprzęt, odpady z porządkowania placów i ogrodów, a także odpady zielone. Kontenery na odpady podstawiane są przez naszych pracowników o określonej godzinie w określonym dniu – zgodnie z poczynionymi wcześniej ustaleniami. Również w ustalonym terminie odbieramy od klienta napełniony kontener wraz z zawartością. Jeśli ilość odpadów przekracza możliwości jednego pojemnika oferujemy wymianę na nowy, pusty kontener. 

Odpady wielkogabarytowe

Odbieramy odpady gabarytowe z miejsc gdzie jest potrzeba szybkiego opróżnienia pomieszczeń z zużytego mienia. Meble, krzesła, wykładziny/dywany, zabudowy (szafy, meblościanki), łóżka, a także materace - wszystkie rzeczy wyniesiemy, zdemontujemy oraz wywieziemy do zakładu utylizacji. Zapewniamy odpowiednią dokumentację.

Kruszenie gruzu

Do Państwa dyspozycji  posiadamy kruszarkę mobilną  oraz przesiewacz Finlay. Oferujemy państwu kompleksowe usługi kruszenia gruzu ceglanego, betonowego oraz kamieni.

Nasz sprzęt:

- kruszarka szczękowa / udarowa mobilna

- przesiewacz Finlay

Pojemniki i worki Big-Bag

PGN Sp. z o. o. świadczy usługi z zakresu odbioru odpadów niesegregowanych i segregowanych, w związku z powyższym w stałej sprzedaży posiadamy pojemniki do zbierania odpadów zmieszanych i segregowanych.
W swojej ofercie oferujemy sprzedaż oraz wynajem pojemników na odpady stałe o pojemności 120  l, 240 l, 1100 l.

Odpady budowlane

Do odpadów budowlanych zaliczamy m.in. gruz: betonowy, ceglany i ceramiczny, usunięte tynki, gips, cement, płyty kartonowo-gipsowe, tapety, stolarkę okienną i drzwiową, odpady instalacyjne, materiały pokryć dachowych, elementy ceramiki (np. płytki, armatura ceramiczna), instalacje metalowe i PVC (np. wanny, armatura), złom i stal zbrojeniowa, odpady z drewna i tworzyw sztucznych, materiały izolacyjne, styropian. Odpadem budowlanym może być również gleba i grunt z wykopów. W przypadku odpadów budowlanych oferujemy klientom:
- kontener KP-7 o pojemności 7 m3,
- worek typu Big-Bag  o pojemności 1 m3,
- worek na gruz (do 100 litrów),
- zsyp budowlany.

Wyburzenia i rozbiórki

Zajmujemy się wyburzeniami i rozbiórkami wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych i drogowych. Posiadamy ciężki sprzęt budowlany  pozwalający nam rozebrać  lub wyburzyć każdy obiekt budowlany, bądź jego część dobierając optymalną metodę wykonania robót.

Sprzedaż kruszywa

W kompleksowej ofercie Przedsiębiorstwa Gospodarki  Nieczystościami Sp. z o.o. znajdują się również kruszywa. Posiadamy w sprzedaży następujące kruszywa:

- pospółka kopana
- przekrusz betonowy
- piasek płukany 0–2 mm
- piasek płukany 0-4 mm
- piasek budowlany (kopany)
- otoczak  8 - 16 mm
- grunt nasypowy